אפליקציות

בין אם רכשתם טלפון נייד חדש, ובין אם מדובר במכשיר קיים – יש מספר אפליקציות מצוינות שאתם בהחלט חייבים להכיר, כמו אפליקציות לעריכת תמונות, אפליקציה שתסייע לכם להתנייד בתחבורה הציבורית ואפליקציה שתסדר את הלו"ז היומי שלכם. סקרנים? הנה רשימה של כמה יישומים מומלצים במיוחד:

ANY.DO

אם תמיד רציתם אפליקציה שתסייע לכם לתכנן את לוח הזמנים היומי, תשלח תזכורות ותאפשר לתכנן את סדר היום – מוטב שתכירו את ANY.DO. למעשה, תוכלו להשתמש באפליקציה לא רק מהנייד שלכם, אלא גם מהטאבלט והלפטופ, ואף תוכלו לסנכרן בינה לבין היומן שלכם בגוגל.

EASY

איזי הוא יישום המהווה מנוע חיפוש מעולה. והוא יסייע לכם למצוא עסקים מקומיים שנמצאים באזורכם, החל ממסעדות, בעלי מקצוע, חנויות ייעודיות ועוד. כשניתן להגדיר מיקום מסוים או להעניק לטלפון הנייד גישה למיקום שלכם.

מעבר לעובדה שהאפליקציה מוצאת בעבורכם בתי עסק שונים, היא גם מכילה מידע בנוגע לשעות הפתיחה של המקום, ומספקת ביקורות וחוות דעת של גולשים שונים, כך שהיא מתעדפת את העסקים ומציגה לכם את המובילים ביותר.

אפליקציות

MOOVIT

מוביט היא אחת האפליקציות החיוניות ביותר עבור מי שנוהגים להשתמש בתחבורה הציבורית, והיא נחשבת לאפליקציה שהובילה שינוי משמעותי בתחום. האפליקציה תאפשר לכם להתעדכן בזמני האוטובוסים, ואף תאפשר לכם למצוא את מסלול ההגעה האידיאלי בעבורכם (בהתאם להעדפותיכם).

אפליקציות לעריכת תמונות

בואו נודה באמת: צילום והעלאת תמונות לרשתות החברתיות מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים המודרניים, ולכן זה בהחלט חיוני להשתמש באפליקציה ייעודית לעריכה ועיצוב של תמונות. בחרו באפליקציה שתאפשר לכם לערוך את התמונות באופן האופטימלי ביותר, ותכלול פיצ'רים כמו תוספות של פילטרים, שינוי גווני התמונה ועוד.

GOOGLE PHOTOS

אם כבר מצלמים תמונות בסמארטפון, הרי צריך גם לאחסן אותן איפשהו, לא? ובכן אפליקציית "גוגל תמונות" מאפשרת לאחסן תמונות על ענן, כשניתן לאחסן תמונות וסרטונים ללא הגבלה, מה שמשאיר לכם לא מעט מקום אחסון על גבי המכשיר עצמו.

 

לצד האפליקציות שצוינו מעלה, חשוב לדעת שיש עוד מגוון רחב של יישומים שישפרו את חייכם ויקלו עליכם בשלל רבדים, כך שכדאי להישאר מעודכנים ולהכיר את היצע האפליקציות הרחב שענף הטכנולוגיה מציע.