מרגישים שהעסק דורך במקום? ובכן, יש הרבה דברים שכדאי לבדוק ולא מעט צעדים שאפשר לקחת על מנת לשפר אותו, אבל אנחנו רוצים לדבר אתכם דווקא על אחת האופציות הפחות מדוברות של שיפוץ המשרד ומקום העסק. חשוב לדעת כי הצעד הזה לא רק מאפשר לכם סביבת עבודת נעימה יותר, אלא גם יכול לרענן ולחדש את האווירה במקום העבודה וזה משהו שעשוי להיות שווה הרבה כסף בסופו של דבר. למי זה מתאים? ובכן, שיפוץ העסק זה משהו שיכול להתאים לכל אחד בכל שלב, אבל יתאים במיוחד לבעלי עסקים שמרגישים שסביבת העבודה שלהם ושל העובדים היא מעט מיושנת וארכאית. הנה כמה סיבות טובות מדוע כדאי לכם לעשות את זה ועוד טיפ או שניים שכדאי לקחת בחשבון כשאתם מתחילים את השיפוץ.

ריענון מחשבתי לבעלים ולמנהלים

בעלים ומנהלים של עסקים עם הלב הפועם ומי שמוביל ומצעיד עסקים קדימה. כאשר המנהלים מגיעים למצב של תקיעות וקיבעון מחשבתי, מתחילה להיווצר שגרת עבודה קבוע ודעיכה ביצירתיות וזה משהו שבהחלט עשוי לפגוע בעסקים. שיינר שיפוצים היא חברת שיפוצים ותיקה שמכירה לעומק את המצבים הללו וגם יודעת עד כמה שיפוץ יכול לעזור בריענון החזון של המנהלים והבעלים. חשוב להבין שבשלב הראשון שיפוץ מסייע לקודקודים של העסק להצעיד אותו קדימה ומכאן והלאה ניתן גם לגייס את העובדים לצורך המשימה.

ריענון משמעותי גם לעובדים

אם שיפוץ וריענון פני העסק עוזרים במיוחד לבוסים ומנהלים, אפשר רק לשער עד כמה מדובר בצעד משמעותי עבור העובדים. במובן הזה השיפוץ הוא חשוב בשני מישורים עיקריים:

שינוי פני העסק

צריך לזכור שעובדים מגיעים יום יום לאותה הסביבה, רואים בדיוק את אותה הדברים ונמצאים בדיוק עם אותם אנשים. הדבר הזה יכול להביא רבים מהם לעבוד על אוטומט, מה שייפגע במידה רבה בתפוקה שלהם. שינוי פני העסק זה משהו שיכול להוציא מהמצב הזה ולכן שווה להשקיע בשיפוץ גדול ומשמעותי בכל כמה שנים ומדי שנה לדאוג לשיפוצים קטנים ושינויים קוסמטיים כמו צביעת הקירות או סידור מחדש של המשרד.

זריקת מוטיבציה לעובדים

עובד שמגיע מזה שנים ארוכות למשרד שלא משתנה במראה שלו, במיוחד כאשר עם השנים המראה הופך להיות מיושן ואפילו די מכוער, מרגיש שהממונים עליו לא משקיעים בו באמת ומקבל באופן עקיף מסר שהוא פחות חשוב למערכת. לעומת זאת, כאשר הבעלים של עסק מחליט לשפץ את המשרד בו מבלים העובדים שלו שעות רבות מדי יום, המסר הוא הפוך לחלוטין ואומר: "אני רואה כמה שאתה עובד קשה, אני יודע שזה לא פשוט ושזה מצריך ממך לא מעט ולכן חשוב לי שיהיה לך כמה שיותר נעים במקום בו אתה נמצא".

שיפוץ משרד: הגיע הזמן להפוך את המשרד שלכם לחלומי

שיפוץ של העסק זו הזדמנות לריענון גם בתחומים אחרים

החלטתם לשפץ את העסק? מעולה! אם כבר עשיתם את זה דעו שעכשיו זו הזדמנות נפלאה גם להשקיע בעוד צעדים לריענון:

קידום אתרים

צעד שיאפשר לכם חשיפה גדולה יותר ברשת ומשהו שבהחלט עשוי להגדיל את ההכנסות שלכם בסופו של דבר. פנו למקדם אתרים מקצועי שיוכל להקפיץ את דירוג האתר שלכם בגוגל בדרך הנכונה.

יום גיבוש לעובדים

אם כבר הלכתם על שיפור פני השטח ופרגנתם לעובדים, זה הזמן גם להוציא אותם ליום גיבוש או נופש חוויתי.

שינוי נהלי עבודה

זמן מעולה לבחון את הנהלים בעבודה ולרענן אותם במידת הצורך.

לסיכום – שיפוץ העסק זה משהו שבהחלט יכול להקפיץ אותו ולדחוף אותו קדימה. אנו ממליצים לכל עסק לעשות זאת אחת לכמה זמן.