מחפשים את הפתרון המושלם להדפסה? ובכן, זה לא משנה אם אתם מנהלים עסק עם משרד שמדפיס אלפי דפים מדי שנה, אם אתם סטודנטים וצריכים את חומרי הלימוד שלכם מודפסים על בסיס קבוע או צריכים הדפסות בכל סיטואציה אחרת ומכל סיבה שהיא – אתם ככל הנראה מעוניינים במדפסת אמינה, חזקה ואיכותית. בשוק יש כיום מגוון דגמים של מדפסות, כאשר המותג המוכר ביותר בתחום ככל הנראה הוא מותג המדפסות HP, אך בשנים האחרונות כמה שחקניות חדשות ומבטיחות עשו את הצעד ונכנסו לתמונה. אחת מהשחקניות האלו היא חברת סמסונג המוכרת, המייצרת סוגי מדפסות רבים לשימושים שונים. המתנגדים אומרים שמדובר על חברה המתמחה במוצרים אחרים בלבד, אבל מי שניסה יכול להישבע שמדובר על מוצרים איכותיים שנותנים תמורה של ממש למחיר שלהם. על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה, בדקנו לעומק את הנושא, והנה מה שיש לנו להגיד בעניין.

טונרים זולים

אתם בטח מצפים לשמוע על היתרונות והחסרונות של מדפסות סמסונג ואנחנו מבטיחים שממש עוד רגע נגיע לכך, אבל קודם חשוב לדבר על נושא הטונרים באופן כללי. חברות המדפסות עושות את הכסף שלהם ממכירת הטונרים וראשי הדיו ולא ממכירת המדפסת (לרוב מדובר במוצר די זול בימינו). הנציגים שלהן יגידו לנו שרק הטונרים המקוריים טובים, אבל האמת היא רחוקה משם ואפשר למעשה למצוא טונרים תואמים איכותיים לא פחות מהמקוריים, אבל זולים מהם באופן משמעותי. לאחר בדיקה מצאנו שב-xldyo אפשר למצוא טונרים תואמים איכותיים למדפסות סמסונג במחירים ממש זולים וזהו כבר יתרון אחד משמעותי של המדפסות הללו.

מדפסות של סמסונג: האם הן שוות את הכסף?

אמינות של חברה גדולה

מה שקורה הרבה פעמים לצרכנים שרוצים לחסוך כסף, זה שהם קונים מוצרים של חברות לא מוכרות בזול. כשאין בעיה הכל טוב ויפה, אבל ברגע שיש תקלה כלשהי מגלים לא אחת שאין ממש עם מי לדבר בעניין הזה. כאן מדובר על עוד יתרון של מדפסות סמסונג, חברה גדולה ומוכרת עם נציגים רבים בארץ. בכל תקלה יש תמיד עם מי לדבר ומי שייקח אחריות וזה דבר חשוב מאד כאשר המדפסת היא אחד מהמכשירים החשובים ביותר בבית או במשרד.

טכנולוגית הדפסה מתקדמות

נכון – המדפסות הן בלי שום ספק לא מוצרי הדגל של חברת סמסונג. אם תחפשו טלפון חכם זול או יקר או מסך טלוויזיה איכותי, יכול מאד להיות שהמותג הזה יהיה אחד הראשונים שתחשבו עליו, אבל כאשר מדובר על מדפסות, מרביתנו לא נחשוב מהרגע הראשון דווקא על חברת סמסונג. האם זה אומר שהמדפסות שהחברה משווקת אינן איכותיות? ובכן, בדקנו את הנושא הזה לעומק ובחנו כמה וכמה דגמים מובילים. גילינו שמדובר על מדפסות איכותיות המיוצרות בטכנולוגיות זהות או מקבילות למדפסות של המותגים המוכרים והמובילים היום בשוק.

מחיר

עוד יתרון מובהק שחייבים לדבר עליו הוא מחיר המדפסות מבית סמסונג. לאחר השוואה מצאנו כי דגמים רבים, בעיקר של מדפסות לייזר מדגמים שונים, הם זולים פי כמה בהשוואה לדגמים המקבילים שלהם של חברות אחרות. צריך לזכור שהמחיר המוזל הוא לא על מותג סיני עלום ולא מוכר, אלא על מוצר של סמסונג, ענקית טכנולוגיה בקנה מידה עולמי.

אז לגבי השאלה, האם מדפסות סמסונג שוות את המחיר שלהן, התשובה היא חד משמעית כן. בכל מקרה אנו ממליצים להגדיר את הצרכים מכל מדפסת כדי לבחור בצורה חכמה והכי חשוב לבחור דגם שלו ניתן לרכוש טונרים תואמים ואין צורך להתחייב לרכישת טונר מקורי. בהצלחה!